O nas

Stawiamy na holistyczne podejście do pielęgnacji.
Prawdziwe piękno to zadbana i wypielęgnowana skóra, zdrowa dzięki naturalnym składnikom oraz dopieszczone zmysły.
To wszystko sprawia że bije z Ciebie to coś, ten naturalny blask.

masaz w domu

ALMOND COSMETICS

 to polska marka kosmetyków naturalnych. Inspiracją dla nas jest moc zawarta w naturalnych olejach, masłach oraz ekstraktach roślinnych. 

Tworzymy kosmetyki dla świadomych i wymagających konsumentek. Produkty ALMOND nie tylko doskonale pielęgnują skórę, ale także oddziałują na wszystkie inne zmysły, posiadają przyjemną konsystencję i otulające zapachy. Dzięki starannie dobranym, najwyższej jakości składnikom naturalnym, nie obciążają organizmu i środowiska naturalnego.

Wszystkie produkty marki ALMOND tworzone są na bazie oleju ze słodkich migdałów, ze względu na jego unikalne właściwości dla skóry.

Sprawia, że skóra odzyskuje utracony blask, świeżość i zdrowy wygląd. Wzmacnia płaszcz hydro-lipidowy skóry, zapobiega pękaniu drobnych naczyń włosowatych tzw. „pajączków” sprawiając, że skóra zyskuje na wyglądzie. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu rozstępów i redukuje cellulit. Dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, protein, witamin A, E, D, B1, B2, B6, dogłębnie odżywia skórę. 

 

Olej ze słodkich migdałów

  • poprawia cyrkulację krwi
  • działa przeciwstarzeniowo
  • zwiększa elastyczność
  • wygładza
  • zmiękcza i regeneruje skórę

Informujemy, że w związku z naturalną bazą naszych produktów istnieje możliwość różnicy w kolorze lub strukturze produkt. Surowce pozyskiwane są od lokalnych dostawców, którzy gwarantują nam doskonałą jakość. Nasze produkty posiadają badania i dokumentację uprawniające do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.